ΒΗΜΑ 1ο
Marketing/business
audit & consulting
Κάθε αρχή και δύσκολη… και όμως όχι!
Στο πρώτο στάδιο της συνεργασίας μας, κάνουμε μία εκτεταμένη έρευνα και ανάλυση του επιχειρηματικού μοντέλου της επιχείρησής σας, καθώς και έναν πλήρη έλεγχο στην έως τώρα ηλεκτρονική σας παρουσία. Θα αξιολογήσουμε τα πάντα (website, social media, advertising campaigns) και θα καταγράψουμε τυχόν αδυναμίες ή περιθώρια βελτίωσης. Παράλληλα συμμετέχουμε & βοηθάμε συμβουλευτικά στις επιχειρηματικές αποφάσεις που πρέπει να λάβετε ενώ σας καθοδηγούμε βήμα-βήμα.